Kalender 2016

Kalender seizoen 2016

Zaterdag 19 maart

Varenvissers - Vrolijke vissers

13.00u

2x2

koppel

Zaterdag 26 maart

VNA - Varenvissers

13.00u

2x2

 

Maandag 28 maart

Paashaas

13.30u

2x2

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 02 april

Varenvissers - Rietvoorn

13.30u

2x2

koppel

Zondag 03 april

1ste Regelmaat

13.30u

2x2

 

Zaterdag 09 april

1ste Clubkampioenschap

13.30u

2x2

 

Zondag 10 april

Heidevissers - Varenvissers

13.30u

2x2

koppel

Zondag 17 april

Brasem - Varenvissers

14.00u

2x2

koppel

Zaterdag 23 april

2de Regelmaat

13.00u

2x2

 

Zondag 24 april

Vissershutje - Varenvissers

13.30u

2x2

koppel

Zaterdag 30 april

2de Clubkampioenschap

13.30u

2x2

 

 

 

 

 

 

Donderdag 05 mei

Varenvissers - Goudvis

13.30u

2x2

koppel

Zaterdag 07 mei

Open bollen en rek

13.30u

2x2

 

Zondag 08 mei

Varenvissers - Vennevissers

13.30u

2x2

koppel

Zaterdag 14 mei

3de Clubkampioenschap

13.30u

2x2

 

Zondag 15 mei

Varenvissers - UVV

13.30u

2x2

koppel

Maandag 16 mei

Ter Elzen - Varenvissers

13.30u

2x2

koppel

Zaterdag 21 mei

Varenvissers - Heidevissers

13.30u

2x2

koppel

Zondag 22 mei

3de Regelmaat

13.30u

2x2

 

Zaterdag 28 mei

4de Clubkampioenschap

13.30u

2x2

 

Zondag 29 mei

Varenvissers - Dennenhof

13.30u

2x2

koppel

 

 

 

 

 

Zaterdag 04 juni

Heidevissers - Varenvissers

13.30u

2x2

koppel

Zondag 05 juni

Rietvoorn - Varenvissers

13.30u

2x2

koppel

Zaterdag 11 juni

5de Clubkampioenschap (uitgesteld)

13.30u

2x2

 

Zondag 12 juni

Poer - Varenvissers

13.30u

2x2

 

Zaterdag 18 juni

Varenvissers - Stellavissers

13.30u

2x2

koppel

Zondag 19 juni

Varenvissers - Brasem

13.30u

2x2

koppel

Zaterdag 25 juni

Koningsvissen

10.00u

3x2

 

Zondag 26 juni

Brasem - Varenvissers

14.00u

2x2

koppel

 

 

 

 

 

Zaterdag 02 juli

6de Clubkampioenschap

13.30u

2x2

 

Zondag 03 juli

UVV - Varenvissers

13.30u

2x2

koppel

Zaterdag 09 juli

Dennenhof - Varenvissers

13.30u

2x2

koppel

Zondag 10 juli

4de Regelmaat

13.30u

2x2

 

Zaterdag 16 juli

7de Clubkampioenschap

13.30u

2x2

 

Zondag 17 juli

Varenvissers - Vissershutje

13.30u

2x2

koppel

Donderdag 21 juli

Meren - Varenvissers

13.30u

2x2

koppel

Zaterdag 23 juli

Vennevissers - Varenvissers

13.30u

2x2

koppel

Zondag 24 juli

Goudvis - Varenvissers

13.30u

2x2

 

Zaterdag 30 juli

Varenvissers - Sportvissers

13.30u

2x2

koppel

Zondag 31 juli

Trio vissen

09.00u

10uur

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 06 augustus

8ste Clubkampioenschap

13.30u

2x2

 

Zondag 07 augustus

Varenvissers - VNA

13.30u

2x2

koppel

Zaterdag 13 augustus

Rietvoorn - Varenvissers

13.30u

2x2

koppel

Zondag 14 augustus

Varenvissers - Poer

13.30u

2x2

koppel

Maandag 15 augustus

Marathon

10.00u

3x2

 

Zaterdag 20 augustus

Sportvissers - Varenvissers

13.30u

2x2

koppel

Zondag 21 augustus

Varenvissers - Meren

13.30u

2x2

koppel

Zaterdag 27 augustus

5de club inhaal van 11/6

13.30u

2x2

 

Zondag 28 augustus

Varenvissers - Rietvoorn

13.30u

2x2

koppel

 

 

 

 

 

Zaterdag 03 september

9de Clubkampioenschap

13.30u

2x2

 

Zondag 04 september

Vrolijke vissers - Varenvissers

13.30u

2x2

 

Zaterdag 10 september

Varenvissers - Heidevissers

13.30u

2x2

koppel

Zondag 11 september

UVV - Varenvissers

13.30u

2x2

koppel

Zaterdag 17 september

10de Clubkampioenschap

13.30u

2x2

 

Zondag 18 september

Varenvissers - Ter elzen

13.30u

2x2

koppel

Zaterdag 24 september

Varenvissers - Brasem

13.30u

2x2

koppel

Zondag 25 september

Varenvissres - UVV

13.30u

2x2

koppel

 

 

 

 

 

Zaterdag 01 oktober

1ste Herfstcriterium

13.00u

2x2

 

Zaterdag 08 oktober

2de Herfstcriterium

13.00u

2x2

 

Zaterdag 15 oktober

3de Herfstcriterium

13.00u

2x2

 

Zaterdag 22 oktober

4de Herfstcriterium

13.00u

2x2

 

Zaterdag 29 oktober

5de Herfstcriterium

13.00u

2x2

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 05 november

6de Herfstcriterium

12.00u

2x2

 

Zaterdag 12 november

1ste Wintercriterium

11.30u

2x2

 

Zaterdag 19 november

2de Wintercriterium

11.30u

2x2

 

Zaterdag 26 november

3de Wintercriterium

11.30u

2x2

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 03 december

4de Wintercriterium

11.30u

2x2

 

Zaterdag 10 december

5de Wintercriterium

11.30u

2x2

 

Zaterdag 17 december

6de Wintercriterium

11.30u

2x2